
We wtorek, 22 lipca, odbył się końcowy odbiór inwestycji drogowej pn. „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2530W Kadzidło-Jeglijowiec-Gleba”. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane przez Powiat Ostrołęcki z dofinansowaniem z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, przy współudziale finansowym Gminy Kadzidło.
Wykonawcą zadania, wyłonionym w ramach przetargu nieograniczonego, była firma B



